Особисто я пройшла навчання в Академії Держфінмоніторингу, а також зареєструвалася, як СПФМ через е-кабінет. Саме на своєму прикладі поясню та у скрінах покажу, покроково:
1) як зареєструватися,
2) як зустріти та вести Клієнта,
3) як подавати повідомлення та річну звітність у Держфінмон,
4) як забезпечити необхідний пакет документів щодо дій з фінмоніторингу щоб не наражати себе на величезні штрафи і при цьому не залишитися без Клієнтів